すべての製品
-
Stamatisギリシャ私はG技術プロダクトと非常に満足する、質は非常によく、安定して、よいサービスと、私は感謝している! -
ムハマドAshfaq良質。私のプロジェクトによく適しなさい。
キーワード [ ups valve regulated rechargeable battery ] 一致 25 製品.
2.05kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| 容量: | 細胞@25 C 1個あたりの1.75Vへの7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 電圧: | 12V |
| 重量: | およそ2.05 Kg |
2.05kg weight 12v sealed valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| 容量: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 電圧: | 12V |
| 密封されたタイプ: | 密封される |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| 容量: | 細胞@25 C 1個あたりの1.75Vへの9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 電圧: | 12V |
| 重量: | およそ2.55 Kg |
OEM メンテナンスフリー ABS ケース素材 充電バルブ 制御された鉛酸電池
| 容量: | 細胞@25 C 1個あたりの1.75Vへの7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 電圧: | 12V |
| 重量: | およそ2.05 Kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| 材料: | 印刷される |
|---|---|
| 容量: | 9ah |
| 電圧: | 12V |

